Prezent dla gracza – trudny dylemat

 

Już niedługo urodziny najlepszego kolegi, a Ty wciąż nie masz zakupionego prezentu. Problemem jest znaleźć coś odpowiedniego. Coś, co będzie idealnie do niego pasować, a prezent okaże się najlepszym prezentem jaki kiedykolwiek dostał. Co wybrać, jeśli najlepszy kolega jest graczem? Zna wszystkie nowości w grach, stare przeżytki oraz najnowsze innowacje technologiczne? 

Coś, co z pewnością się przyda

Świetnym pomysłem dla takiej osoby będzie klawiatura do gier. Na rynku jest szereg zaufanych, sprawdzonych i najlepszych firm dbających oto, by żaden gracz komputerowy nie narzekał na brak przycisków podczas grania. Jeżeli nie wiesz jaki rodzaj klawiatury byłby najodpowiedniejszym na prezent, przed zakupem warto zasięgnąć informacji w internecie. W sklepach jest masę klawiatur z dodatkowymi przyciskami, podświetlanymi klawiszami które zmieniają kolor w zależności od ustawionego poziomu gry oraz trybu pracy klawiszy, z podpórkami na nadgarstek a nawet takie, których klawisze da się zaprogramować na swoje własne potrzebny gamingowe.

 

Jaką klawiaturę wybrać?

Doskonałych klawiatur do gier na rynku nie brakuje. Jaką najlepiej wybrać na sprawdzony prezent? Oczywiście taką, która daje nam do dyspozycji wiele funkcji, będących zawsze pod ręką. Świetna klawiatura gamingowa to taka, która odznacza się szybką reakcją oraz odpowiednim komfortem podczas grania. Poniżej znajdują się modele, na które można zwrócić uwagę podczas zakupu.

  • Delux T15S Blue Led.
    Jest pierwszą klawiaturą z podświetlanymi klawiszami, która została zaprojektowana z myślą o graczach. Klawiatura obejmuje 10 programowalnych klawiszy G1-10. Dzięki nim możliwa jest konfiguracja unikatowych funkcji w trzech trybach: M1-M3 z makrami na każdy klawisz. W łatwy i szybki sposób możliwe jest włączenie muzyki i video bez opuszczania gry. To wszystko dzięki klawiszom G, zapewniającym szybki dostęp do różnych funkcji. Model T15S został wyposażony w wentylator oraz większą stabilizację poprzez zwiększenie obciążenia.
  • Logitech G510S.
    Firmy Logitech nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest najbardziej znaną marką na świecie produkującą wszystko dla graczy. Tym razem, po wypuszczeniu modelu klawiatury G510S, zrobili niezłą furorę. Ten model zawiera 18 klawiszy programowalnych po 3 profile do każdego. Charakterystycznym elementem jest wyświetlacz LCD GamePanel, który pozwala na wyświetlanie mniej ważnych informacji. Również sama budowa przyciąga wzrokiem. Wykonana z hydrofobowej powłoki, która zapobiega przyklejaniu się dłoni do podpórki.
  • Razer Deathstalker.
    Z pewnością jest to najnowocześniejsza klawiatura jaką Razer mógł wypuścić na rynek. Umożliwia użycie 10 klawiszów na raz, co jest przydatne podczas trudnych manewrów w trakcie gry. 2mm klawisze typu „chiclet” zapewniają szybszy czas reakcji na niespodziewane sytuacje a system „ w chmurze”- Synapse 2. 0 pozwoli zapisać nasze ustawienia i pobrać aktualizacje.

Klawiatura do gier zaraz po myszce jest najważniejszym elementem oraz przedmiotem dbania każdej osoby, która zatraca się w świecie gier. Należycie wybrana jako prezent będzie gwarantować największym uwielbieniem ze strony solenizanta, a nawet przyjaźnią do końca życia.

 

Prezent dla gracza – trudny dylemat